29.7.2023 DHZ Korňa - brigáda  a aj TFA súťaž

29.7.2023 DHZ Korňa - brigáda a aj TFA súťaž

V sobotu 29.7.2023 od rána členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa brigádovali v hasičskej zbrojnici, prerobili navijak na sušiacom zariadení hadíc,

poupratovali v hasičskej zbrojnici, označili nové hasičské hadice a nabíjali akumulátory na agregátoch. Ďakujeme za obetovaný čas a chuť pomôcť bez nároku na odmenu.

V tú istú sobotu druhá časť našich členov, ktorí nás reprezentujú v kategórii súťaží železný hasič vyrazili skoro ráno na súťaž „TFA Salašská rozhledna“. Naši železný hasiči zaznamenali výrazné zlepšenie oproti minulému roku (v priemere zlepšenie o 1,5 minúty, tj.: 20 % zlepšenie), ale česká konkurencia je silná a na bedňu sa nedostali, no ich výkony sa zlepšujú a držíme im palce.

Na záver sa tešíme na Vás a pozývame Vás na súťaž do našej Korne v sobotu 26.8.2023.