8.kolo Zlínskej ligy železných hasičov – TFA Súkenícka rozhľadňa

8.kolo Zlínskej ligy železných hasičov – TFA Súkenícka rozhľadňa

Dňa 2.9.2023 sa konalo 8. kolo TFA súťaže železných hasičov na Súkeníckej rozhľadni. V tejto súťaži bolo viacero kategórií,

kde aj naši členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa zabojovali a dostali sa aj na vytúžené medailové pozície a to teraz veľmi rád spomeniem. Jano Bebčák dosiahol po tvrdej príprave krásne, vytúžené 3.miesto v kategórii 35+ - tam pokoril aj kolegov z Čiech a Moravy. V skupine MASTER Michal Veselka vydal zo seba takmer všetko, no kolegovia boli silnejší. V kategórii starších žiakov vyhral a to zaslúžene náš mladý hasič a TFA bojovník Jakub Bebčák, kde zdolal všetkých svojich súperov vo výbehu na túto krásnu rozhľadňu v čarovnom lesnom prostredí. Všetkým reprezentantom ďakujeme a držíme im palce do ďalšieho športového zápolenia.