1 – 2 – 3 / Úspechy na súťaži v Klokočove

1 – 2 – 3 / Úspechy na súťaži v Klokočove

V Nedeľu dňa 2.7.2023 sa krúžok mladých hasičov pod vedením Milana a Anabelky zúčastnil detskej hasičskej súťaži v susednej obci Klokočov.

Ako prvé štartovali naše žiačky a trať zdolali perfektným časom 18:39 sek, za tento výkon získali 1.miesto. Chlapci v tvrdšej konkurencii zdolali trať za 17:00 sek. a týmto dosiahli na 2.miesto. Ako je vidieť konkurencia je silná a rozdiely sú v stotinách sekundy. Srdečne gratulujeme a ďakujeme trénerom, rodičom a podporovateľom za podporu.

Následne začala aj dospelácka súťaž, kde naše dievčatá - ženy sa snažili a boli odmenený 3.miestom, no mužom sa darilo menej na ľavom prúde, no pravý by bol na prvé miesto, len malé zaváhanie vľavo nás stálo umiestnenie. Ďalej na štart sa podujali naši dorastenci – jedná sa o hasičské družstvo mladých hasičov, ktorý už zarezávajú na mužskú trať, trošku sa im hneď nedarilo, no sme radi že na sebe pracujú a držia sa hasičského športu.

Na záver sa tešíme na Vás a pozývame Vás na súťaž do našej Korne v sobotu 26.8.2023.

Rastislav Fatura, veliteľ DHZ Korňa