Súťaž železný hasič vo Svrčinovci 2023

Dňa 27.5.2023 sa konal v obci Svčinovec, už 3. ročník Svrčinovského železného hasiča. Na túto silovo náročnú súťaž vyrazili

aj členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa – TFA TEAM a to aj tí naši najmenší a aj chlapi. Najlepšie z našich sa darilo Janovi Bebčákovi, kde utrhol tvrdej konkurencii 3. miesto vo svojej kategórii, jedná sa o tvrdo vybojované miesto po poctivej zimnej príprave. Mladý a šikovný Šimon Jozek vo svoje kategórii vybojoval 4.miesto a Michal Veselka vo svojej kategórii získal 6.miesto. Žiaci Jakub a Oliver poctivo trénujú a získavajú drahé skúsenosti. Gratulujeme, ďakujeme za repre a držíme palce. Pevne veríme, že na domácej súťaži v Korni 26.8.2023 vystúpia na bedne víťazov.