8.10.2023 Majstrovstvá Slovenska v KPR

8.10.2023 Majstrovstvá Slovenska v KPR

8.10.2023 Majstrovstvá Slovenska v KPR v Kysuckom Novom Meste aj s členmi DHZ Korňa.

Dve naše členky Dobrovoľného hasičského zboru Korňa sa zúčastnili súťaže Majstrovstiev SR v poskytovaní KPR. Natálka a Julka boli čisto ženský kolektív a medzi mužmi si počínali veľmi dobre. Značia to aj slová profesionálneho záchranára a člena SČK, ktorého som počas tohto týždňa stretol a citujem jeho slová: "tie Vaše hasičky si viedli super a šlo im to, boli dobré" - tieto slová si veľmi vážime, ďakujeme za podporu. Dievčatá sa umiestnili na 7.mieste zo 12 - tich dvojčlenných tímov, ukázali že vedia sa merať aj s mužmi a potvrdili moju teóriu, že v našom Dobrovoľnom hasičskom zbore Korňa nerobíme rozdiely na základe pohlavia 🙂.Ďakujeme dievčatám za ich bojovnosť a reprezentáciu. Usporiadateľom za pozvanie a usporiadanie takejto super akcie. Rastislav Fatura, veliteľ DHZ Korňa