12.3.2011 "Spoločný výlet pre mladých hasičov"

Image
Ako ďalšou aktivitou Mikroprojektu obcí Korňa - Staré Hamry "Priateľstvo a spolupráca" je spoločný výlet pre mladých hasičov, ktorý pripravujeme na SOBOTU 12.3.2011. Podrobnejšie v celom článku...
Účastníkmi aktivity budú deti a mládež z oboch obcí - aktívni a oddaní sympatizanti "veľkých hasičov" a ich oduševnení možní nástupcovia - hasičské zbory pre deti pripravia spoločný výlet do Hasičského múzea v Ostrave (http://www.hzsmsk.cz/index.php?ID=1719) a na prehliadku expozície požiarnej techniky Hasičského záchranného zboru Českej republiky v areáli Základne logistiky Olomouc ve Zbirohu (http://zlol.cz/).
Aktivitu bude organizačne zabezpečovať cezhraničný partner a zúčastní sa jej 22 detí zo Starých Hamrov a 22 detí z Korne

„Priateľstvo a spolupráca“

POZVÁNKA na „Spoločný výlet mladých hasičov“

Ako ďalšou aktivitou DHZ Korňa a SDH Staré Hamry v rámci Mikroprojektu obcí Korňa - Staré Hamry "Priateľstvo a spolupráca" je spoločný výlet pre mladých hasičov, ktorý sa bude konať 12.3.2011.

V rámci tohto mikroprojektu bude zabezpečená strava a autobusová doprava.

Deti a mládež, ktorá sa aktívne zúčastňuje hasičských krúžkov z oboch obcí bude prostredníctvom autobusu prepravená do Hasičského múzea Ostrava a poobede absolvuje prehliadku hasičskej techniky HZS Českej republiky v Olomouci. (V prílohe presný popis, podmienky a trasa výletu)

Keďže aktivita sa bude konať na území Českej republiky, účasť detí z Korne je podmienená:

-          Prihláškou na výlet podpísanou zákonným zástupcom.

-          Dieťa musí byť držiteľom Európskeho preukazu zdravotného poistenia alebo komerčne poistené cestovným poistením.

-          Dieťa musí byť držiteľom cestovného dokladu platného v Schengenskom priestore.

Vážený rodič, ak súhlasíte s podmienkami výletu a Vaše dieťa má potrebné doklady – vyjadrite svoj súhlas vypísaním záväznej prihlášky a vlastnoručným podpisom.

Tento mikroprojekt je spolufinancovaný Európskou úniou z prostriedkov Fondu mikroprojektov spravovaného Trenčianskym samosprávnym krajom.

S pozdravom Miroslav Smažák, predseda DHZ Korňa