Aktualizácia: 29.10.2022 - pátranie ukončené so smutným koncom

Aktualizácia: 29.10.2022 - pátranie ukončené so smutným koncom

Pátranie pokračuje aj tretí deň - no zatiaľ bezúspešne … "pátranie ukončené so smutným koncom na 4 deň vyhľadávania"

Počas viacerých dní sa na vyhľadávaní nezvestnej osoby zúčastňujú a ešte ďalej sa budú zúčastňovať v spolupráci s políciou aj Dobrovoľné hasičské zbory okresu CA a KNM (Dunajov, Korňa, Zákopčie Ústredie, Zákopčie Tarabov, Povina, St. Bystrica, Zborov nad Bystricou, Krásno nad Kysucou, Ochodnica, Rudina, Kysucký Lieskovec, Nesluša, Snežnica) , Horská Služba, Horská záchranná služba, občania, rodina nezvestnej, KZB, Záchranná služba východ, Orava rescue ORS, MsP Čadca, MsP KNM a ďalšie zložky ...

Ak viete niečo nové o nezvestnej pani, prosím ohláste to na tiesňovú linku 158 - Polícia SR.

Prehľadávané obce a mesta po celej trase od Dunajova až po Zákopčie. Denne zúčastnených min. 60 ľudí a pátranie do hlbokej noci.

Rodina nezvestnej pani veľmi pekne ďakuje za pomoc ...