Výsledky z XXI. ročníka Korňa 2008

Dňa 20.7.2008 sa konalo v Korni 6. kolo SSHL, na ktorom sa zúčastnilo 45 hasičských družstiev z Čiech, Moravy a Slovenska. Na tomto kole sa ukázalo veľa špičkových družstiev, no jednoznačne sa darilo SDH Metyloviciam, pozbierali výhry v hodnote cez 6 000,- . V ženskej kategórii triumfovali slečny z Turčianskych Kľačan. Výsledky v článku ...

Ceny pre víťazov:

I. miesto Muži 5 000,- Sk + putovný pohár + pohár za I. miesto
II. miesto Muži 3 000,- Sk + pohár za II. miesto
III. miesto Muži 1 000,- Sk + pohár za III. miesto

I. miesto Ženy 1 500,- Sk + putovný pohár + pohár za I. miesto
II. miesto Ženy 1 000,- Sk + pohár za II. miesto
III. miesto Ženy 500,- Sk + pohár za III. miesto

Bonus:

- najrýchlejší prúdar 500,- Sk
- najrýchlejšia prúdarka 500,- Sk
- cena fair play


info:
www.hasicikorna.sk
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.
tel.: 0905 691 967