Majstrovstvá Slovenska v kardiopulmonálnej resuscitácií hasičov

Dňa 5.10.2024 sa konala táto prestížna súťaž u našich kolegov profesionálnych hasičov OR HaZZ Čadca

- hasičská stanica Kysucké Nové Mesto. Nedalo nám a ihneď sme prihlásili tentokrát tých mladších našich členov, nakoľko sú pre nás dôležitý ako naši nástupcovia, pokračovatelia a mladá krv, čo už nás onedlho nahradí. Jedná sa o snaživých mladých ľudí, ktorí len teraz si vyberajú svoje stredné školy - vyberajú si svoje smerovanie života a sme na nich veľmi hrdý. Súťažiť mohli len dve dvojice a to v kategórii DHZO, kde Beáta a Vanessa sa umiestnili presne v strede na 7.mieste zo 14 družstviev, Bruno a Peťo boli ešte v ťažšej kategórii first responder, no nestratili sa v ťažkej kategórii ale na miesta víťazov nedosiahli - nevadí, veď každý, ktorý ovláda prvú pomoc a je ochotný vykonávať naše poslanie ako dobrovoľník je víťaz. Obrovsky ďakujem našim reprezentantom a ich trénerom, veliteľom za podporu a držíme palce v ďalšej činnosti.