Deň zdravia 2024 v Čadci

Deň zdravia 2024 v Čadci

Počas soboty sme prezentovali našu činnosť Dobrovoľného hasičského zboru Korňa na Festivale zdravia v meste Čadca v rámci

veľmi dobrej spolupráce s o.z. Zdravé Kysuce a ďalšími spolupracujúcimi združeniami. Návštevníkom sme zabavili nielen detičky, ale aj samotných rodičov a dopriali sme im aj malé schladenie, nakoľko sa konal aj beh Kysucký maratón, ktorého sa zúčastnili aj príslušníci Hasičský a záchranný zbor 2.miesto štafeta a Horská záchranná služba 1.miesto štafeta, ktorí ukázali fantastickú kondíciu a právom im patrí gratulácia.

Počas dňa nás prišli pozdraviť mnohí naši spolupracujúci priatelia, ale aj pani ministerka zdravotníctva JUDr. Zuzana Dolinková s kolegami. Zaujala ich aj naša činnosť v rámci záchrany ako FIRST RESPONDER. Ďakujem za podporu, uznanie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Ďakujem veľmi pekne našim členom za aktívnu účasť na tejto veľmi prospešnej a krásnej akcii.