Prezentácia hasičov z Korne vo Vysokej nad Kysucou a Podvysokej

Na konci školského roka boli naši členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa požiadaný o prezentáciu našej činnosti a ukážky prvej pomoci.

Členovia aj napriek svojmu vyťaženiu, nakoľko činnosť v našom hasičskom zbore je dobrovoľná - zdarma a každý z nás má aj svoje iné zamestnanie, či štúdium neváhali a obetovali svoj voľný čas, ukážky a inštruktáž prvej pomoci predviedli aj vo Vysokej nad Kysucou, Podvysokej či vo svoje obci Korňa. Našich obetavých členov potešilo milé prijatie a vrúcne poďakovanie, veď nieje všetko len o peniazoch, je to ako vždy o zanietení, ochote pomáhať a o srdiečku na správnom mieste. Počas akcií sme spolupracovali z viacerými zložkami Integrovaného záchranného systému a presvedčili sme sa, že aj naši kolegovia majú také isté poslanie a ochotu pomáhať, ešte raz ďakujeme za pozvanie a našim členom za obetovaný čas.