Poďakovanie veliteľa za rok 2020

Drahí členovia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa, kolegovia, p. starostka, obecné zastupiteľstvo, riaditelia jednotlivých organizácií (ZŠ, MŠ), riaditeľ HaZZ, príslušníci HaZZ a ich nadriadení, príslušníci Polície, príslušníci Ozbrojených síl SR, zamestnanci OU, členovia ostatných DHZ a občianskych združení na úseku ochrany pred požiarmi, zdravotnícky záchranári, dobrovoľní záchranári, riaditeľ Kysuckej Nemocnice, lekári, sestričky, členovia ASSR, členovia SČK, priatelia, podporovatelia, a sponzori - chcem sa Vám úprimne poďakovať za spoluprácu a pomoc v roku 2020, bol to ťažký a nezvyčajný rok, no pevne dúfam, že sme ho zvládli v rámci svojich možností a verím, že Nový rok 2021 bude lepší a preto si dnes užite ten posledný deň roka 2020. Dnes by sme chceli byť so svojimi rodinami všetci, no nedá sa ..., preto želám kolegom hasičov, záchranárom, policajtom, lekárom, vojakom, dispečerom pokojnú službu a šťastný návrat domov na Nový rok 2021. PS: Pre členov DHZ Korňa 🙂 tí čo máte pohotovosť, príjemného Silvestra s nealko šampáňom. S pozdravom Rastislav Fatura, veliteľ DHZ Korňa :-)