Úspešná pátracia akcia v Hlinenom v Turzovke

Úspešná pátracia akcia v Hlinenom v Turzovke

Na základe žiadosti od Polície sme vykonali výjazd k vyhľadávaniu 84 ročnej pani,

ktorá bola nezvestná v meste Turzovka časť Hlinené. Výjazd 10 členov DHZ Korňa s technikou TA Nissan Navara + Can Nam štvorkolka + štvorkolka + štvorkolka a termokamera. Po rozdelení a úvodnom rozdelení vytvorená rojnica z 30 tich osôb smer od rodného domu nezvestnej sme smerovali do lesa, ťažko dostupný terén, schodný len pešo // štvorkolky prevelené na iné prehľadávanie cez lesné cesty. Pri zásahu perfektná spolupráca s Políciou OOPZ Turzovka, odd. KP Čadca, odd. služobnej kynológie Polícia CA a DHZO Turzovka a DHZO Vysoká nad Kysucou Nezvestná osoba následne nájdená, pri vedomí / no neschopná pohybu. Následne udalosť vyrozumená cez OS KR HaZZ Žilina a žiadosť o posádku RZP, následne sme pacientke poskytli prvú pomoc a za pomoci transportného korýtka sme ju transportovali k štvorkolke a previezli do doliny kde už v tom čase dorazila posádka RZP, ktorej sme pacientku odovzdali.Ďakujeme všetkým čo pomáhali pri tejto pátračke, zaslúžite si obdiv a poďakovanie.