Dobrovoľní hasiči z Korne na Halenkovskom TFA parkúre

Dobrovoľní hasiči z Korne na Halenkovskom TFA parkúre

Dňa 20.8.2022 družstvo železných hasičov DHZ Korňa vyrazilo, už na 8.ročník Halenkovského TFA parkúru.

Družstvo dospelákov doplnili aj tí najmladší. Nakoľko cesta nebola dlhá, naši hasiči si vychutnali celý priebeh súbojov. Vo svoje kategórii zvíťazil náš mladý železný hasič Juraj Rapušák a jeho brat Bruno Rapušák vo svojej kategórii obsadil pekné tretie miesto. Dospeláci to mali ťažšie, kde Mišo, Vlado i Šimon vypotili takmer všetko, no najlepšie tentokrát sa umiestnil Robo, kde jeho 5.miesto je veľmi dobré umiestnenie. Podotýkam, že všetci naši dospeláci súťažia v najťažšej kategórii MASTER  a zaslúžia si všetci obdiv a úctu. Ďakujeme za repre a držíme palce v ďalšom ligovom kole Zlínskej ligy železných hasičov.