Úspešná sobota 7.9.2024 Dobrovoľného hasičského zboru v Korni

Sobota 7.9.2024 bola u členov DHZ Korňa rušná, hneď ráno si dali deti hasičského krúžku tréning a potom

už smerovali na hasičskú detskú súťaž do obce Čierne. Medzitým už družstvo TFA TEAM Korňa v mladšej zostave pod dozorom Šimona súťažilo v CZ v kategórii TFA v obci Veľké Karlovice – Tiesňavy. Tam Jakub Bebčák zabojoval a získal 2.miesto (na prvého mu chýbalo len 4 sekundy, v kategórii 12-15 rokov) – gratulujeme a ďakujeme. Jakub po svojom super výkone nešiel domov odpočívať, ale presadol do auta a pokračoval s deťmi na hasičskú súťaž v požiarnom útoku, super chválime. Po obede sa v TFA skupine master (profi výstroj s použitím aktívne ADP) si sily meral Šimon Jozek a to úspešne, kde obsadil krásne 3.miesto – gratulujeme. No v tom čase už aj novo poskladané KINDER detské družstvo do 12. rokov bolo na štarte a prekvapilo svojím bezchybným požiarnym útokom s časom 22,38/22,06 sekundy a bolo vo svoje kategórii prvé – gratulujeme. Ďalej nasledovalo naše dievčenské žiacke družstvo a to taktiež prekvapilo a s časom 15,44/14,43 sekundy, už ich nik neprekonal ani v chalanskej kategórii, takže im gratulujeme za 1.miesto za skvelý výkon – len tak ďalej. Ďalej nasledovali chlapci, no oni dnes mali trošku smoly, ale nevadí - na ďalšej súťaži budeme o nich určite počuť. V mene vedenia Dobrovoľného hasičského zboru Korňa ďakujem reprezentantom a trénerovi detí Peťovi Gančárovi a jeho pomocníkom za ich ochotu a dobrú prácu pri vedení detského hasičského krúžku. Dávame do pozornosti, že náš hasičský krúžok je otvorený pre všetkých a bez poplatkov zdarma. Pozývame všetkých a na našom hasičskom krúžku sa naučia zručnosti, prvej pomoci a postupu pri krízových situáciách. Kontakty nájdete na www.hasicikorna.sk alebo napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .