Decembrový výlet detí hasičského krúžku DHZ Korňa  na Vianočné trhy do Žiliny

Decembrový výlet detí hasičského krúžku DHZ Korňa na Vianočné trhy do Žiliny

Naše deti z krúžku dobrovoľných hasičov z Korne sa v decembri zúčastnili výletu na vianočné trhy do Žiliny, organizované našimi úžasnými trénermi Anabelkou a Milanom

s pomocou Rasťa, Igora, Kataríny a Šimona. Náš výlet sa začal ráno o ôsmej v Korni kde bol zraz a následne sa spoločne vyrazilo smer Žilina. Po príchode na miesto, sme sa zložili a naobedovali sme sa. Následne deti spoločne vymýšľali aktivity ktoré by chceli zažiť v 2023 a spoločne sme zhodnotili naše úspechy.

a zážitky za rok 2022. Po zotmení sme sa vybrali na vianočné trhy do centra Žiliny, kde sme si vychutnali vianočný punč a vianočnú atmosféru.  Po návrate si deti vymysleli parodované divadelné scénky zo známych televíznych relácii. Pri ktorých sa veľmi zabavili. Po ukončení, sa deti vrhli do spoločenských hier. Večer bol ukončených zhrnutím dňa a teplým čajom, hudbou a následným spánkom. Nasledujúci deň po raňajkách sa deti vybrali na turistiku k neďalekej vyhliadkovej veži. Z veže bol nádherný výhľad na Žilinskú kotlinu. Po ceste späť vypukla snehová guľovačka. Na chalupe nás čakala svačina s teplým čajom. Kde sa deti zohrali a vysušili veci.  Už sa blížil čas a deti dohrávali svoje hry a pripravovali sa na odchod ktorý nasledoval chvíľu nato. Bol to síce krátky ale aktívny výlet. No túto akciu hodnotíme, ako úspešné ukončenie sezóny 2022 a ďakujeme všetkých za účasť a to nie len na tejto akcii.

Ďakujeme aj našim vodičom 😊   mládežníci DHZ Korňa